Jdi na obsah Jdi na menu
 


X-factor - pitva (mladí)

11. 5. 2008

  Slibovala jsem vám podrobné pitvy jednotlivých soutěžících, takže tady jsou:

Pavlína Ďuriačová

Obrazek

Pavlína má hlas jako zvon, řekla by sousta lidí. Jo, to označení se mi zdá poměrně dost přesné. Takový typický, průměrný, konzervatoř studující, ničím se od ostatních (zvonů) nelišící zvon. Spíš zvoneček. Rozhodně tím nechci ubírat kvalitě jejího hlasu, ale ten sám o sobě nestačí. Co naplat, prostě jí ty písničky nevěřím. Spousta lidí byla přesvědčená, že Pavlína vyhraje, ale díky katastrofálnímu nedostatku X vypadla 13. 4., čehož ani v nejmenším nelituju.

 

 

 

Anna Ungrová

Obrazek

Anička si mě získala, když v jednom předfinálovém kole zpívala Kočku na okně a na údiv pana Soukupa potom prohlásila, že je to mnohem lepší než ''nějaký blbý r'n'b' co tu zpívá každej'' !! S tímhle se vážně ztotožňuju! Každopádně ve finále už se bohužel nedokázala uvolnit, odvázat nebo jak bych to ještě nazvala, a její vystoupení nestála za moc (třeba ta Britney.....!). Přestože jí spousta lidí věřila, ''neotevřela se'' a vypadla 20.4.

 

 

 

David Gránský

Obrazek

Nevím. Asi každá podobná soutěž prostě musí mít podobného ''sladkého hocha'', jinak by to snad ani nebyla každá podobná soutěž. Osobně si nemyslím, že by byl David takový i ve skutečnosti, spíš ho do této role stylizovaly všechny ty davy kolem. Jinak má hlas celkem pěkný, i když často zpívá nejistě a falešně. Podle mě neměl ve finále co dělat a několik kol jsem si už přála jeho konec. Přání se mi splnilo 27.4.

 

 

 

Kamila Nývltová

ObrazekPoslední zmařená šance Ondřeje Soukupa vypadla 11.5.  Tuhle slečnu jsem tedy vážně nemusela, především kvůli jejímu pro mě naprosto nezajímavému zbarvení hlasu, průměrnému projevu a vůbec celkovému vzezření. Celkově mi připadala jako nenápadná holčička, která  poslušně předvede na besídce nacvičený program. Určité hudební nadání má, to nepochybně, ale jediná její píseň, která mě zaujala, byla Angels v semifinále.

 

  Celkově bych řekla, že tahle kategorie nebyla příliš nabitá neobjevenými talenty, anebo ony talenty zůstaly i nadále neobjevené, což je horší možnost.

 

  Taky se trochu osypu při představě budoucí kariéry některých účastníků, protože když si pomyslím, v jakém stylu bude pokračovat taková Kamila Nývltová nebo David Gránský, jde mi mráz po zádech. Další Sámer či Beyoncé??!! Brr 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář